Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1577
Гримуча суміш цілого переліку стрейна дозволила брідерам Ganja Seeds домогтися від сорту AK 48 feminised приголомшливих показників вмісту фітоканнабіноідів. Ви будете здивовані темпами вегетації рослин AK 48 feminised. Такій динаміці можна тільки позаздрити.
Показать все Свернуть

AK 48 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Skunk x Northern Lights x Shiva x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
get high, з усіма наслідками, що випливають у вигляді ейфорії і приємного легкого запаморочення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание AK 48 feminised Ganja Seeds

Для виведення цього фемінізованого гібрида, брідерам і селекціонерам Ganja Seeds знадобилося не тільки чимало часу, але і в цілому витратити масу сил, щоб крос цілого букета стрейнів дав очікуваний результат. На секундочку, в генетичній історії гібрида AK 48 присутні мінімум п'ять легендарних імен: Afghani, Skunk, Northern Lights, Shiva та Haze. Але всі зусилля однозначно того коштували. У своїй ніші отриманий гібрид є одним з кращих зразків.

Загальні характеристики конопель АК 48

Гримуча суміш цілого переліку стрейнів дозволила брідерам Ganja Seeds домогтися від сорту AK 48 feminised приголомшливих показників вмісту фітоканнабіноідів. Наприклад, частка ТГК в сухій речовині цього гібрида складає близько 23%. Це якщо не рекордний показник, то один з найвищих. А з урахуванням включення фенотипів indica і sativa, результат виглядає ще більш вражаючим. До речі, співвідношення indica / sativa для цього сорту виглядає, як 65/35. При максимальній висоті рослин до півтора метрів в аутдорі, врожайність цього медичного сорту також не може не радувати - до 500 грамів на один квадратний метр площі посіву. Сорт відрізняє швидке дозрівання. Збір можна зробити вже в кінці сьомого тижня!

Вирощування конопель АК 48

Ви будете здивовані темпами вегетації рослин AK 48 feminised. Такій динаміці можна тільки позаздрити. Важливо відзначити, що крім швидкого зростання, при правильному дотриманні режиму освітлення, досвідчені гровери можуть скоротити період остаточного дозрівання і протягом одного сезону з легкістю зібрати відразу кілька врожаїв. У той же час, новачки без застосування складних технік, також можуть домогтися значних результатів. Як вже говорилося вище, не дивлячись на стандартний час цвітіння в районі семи-восьми тижнів, гроверам під силу скорочувати цей час, практично без втрат якості підсумкової марихуани.

Медичне застосування конопель АК 48

З найбільш частих варіантів застосування в медицині, AK-48 feminised виділяється як анестетичний засіб при хронічних болях і мігрені. Він зміцнює ваш сон і прекрасно стимулює апетит. Також сорт хороший для подолання депресивних станів і нападів тривожності.

Аромат і ефект конопель АК 48

Смак диму AK 48 дуже схожий на інші індічні сорти своєю міцністю, але завдяки сатіві, його доповнюють солодкуваті фруктові тони з нотками лимона або іншого цитрусового плоду.

Всупереч домінуванню indica, вживання марихуани AK 48 feminised дарує вам той самий get high, з усіма наслідками, що випливають у вигляді ейфорії і приємного легкого запаморочення.