Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01412
Panaeolus Cambodginiensis можна культивувати на різних типах субстрату. Виростити міцелій можна на зерні, соломі, сіні і сухому посліді травоїдних тварин.
Показать все Свернуть

Panaeolus Cambodginiensis

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Panaeolus Cambodginiensis
Вирощування:
складнощів немає, але потрібно знати що плодоносити цей гриб буде з використанням гною жуйних тварин (корова, кінь, бик, як) і кейс повинен покриватися покровом (невеликим шаром грунту)
Ефект:
високодуховні переживання, яскрава візуалізація веде до екстазу
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Panaeolus Cambodginiensis

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Panaeolus Cambodginiensis дозволять виростити найпотужніші психоактивні гриби на планеті. Штам воліє виростати безпосередньо на гної травоїдних тварин, а також на пасовищах і фермах. Були зафіксовані факти, коли стрейн повністю покрив всю галявину біля будинку в Швейцарії. Господар щедро удобрив її кінським послідом і заклав міцелій.

У природі культуру можна зустріти в Центральній Західній Африці, а також Мексиці і деяких країнах Південної Америки і Камбоджі. Міцелій Cambodginiensis пухкий і тонкий. На відміну від кубенсісов пани НЕ колонізують субстрат так агресивно і лише злегка поширюються по ньому у вигляді сіруватою павутинки з срібним відливом.

Австралійський любитель-мікології, що зібрав величезну колекцію Panaeolus, зазначив, що Cambodginiensis є кращими представниками даного виду.

Штам вимогливий до температурного режиму і підходить для вирощування більше досвідченим мікологам.

Опис зовнішнього вигляду Panaeolus Cambodginiensis

Капелюшок гриба діаметром 1,5-4 сантиметри має зеленувато-сірий окрас. Якщо забезпечити достатню вологість, то парасолька набуває чорного забарвлення.

Форма парасольки з невеликим горбком біля основи. По кромці капелюха можна побачити білі зубчики, що роблять край злегка вигнутим.

Зябра змінюють свій колір на протязі всього життєвого циклу від сіруватого, до насичено чорного з посвітлілими ребрами.

Спори мають яскраво виражений коричневий колір і рясно випадають в момент дозрівання. М'якоть буває світло сірою або коричневою і має своєрідний м'який борошнистий запах.

Ніжка блідо-сіра і рідко перевищує розмір 10-12 сантиметрів і 0,3-0,4 сантиметра товщиною. Стовбур порожнистий і ламкий.

Походження Стрейна Panaeolus Cambodginiensis

Камбоджійський "Пан" виростає в помірному Середземноморському кліматі. Поширений в Камбоджі, Іспанії, а також в Швейцарії і на Гавайських островах. Такий широкий ареол проживання робить культуру ідеальної представницею для досліджень.

Спорові відбитки беруть початок від зліпка з колекції Frizzie aka Subbalteatus 8/2010, але ходять чутки, що нинішній штам є дітищем мікології Спокан.

Субстрат для грибниці Panaeolus Cambodginiensis

Panaeolus Cambodginiensis можна культивувати на різних типах субстрату. Виростити міцелій можна на зерні, соломі, сіні, і сухому посліді травоїдних тварин.

Вихід готового продукту Panaeolus Cambodginiensis

З літра міцелію отримують 180-200 грам сирих плодових тел. Збільшити врожайність допоможуть більш якісні суміші і добавки. Грибні тіла ростуть дуже щільно, покриваючи весь субстратний блок своєю колонією, але їх вага значно відрізняється від представників кубенсісів.

Температура колонізації і плодоношення Panaeolus Cambodginiensis

Протягом 10-20 днів банки з живильною основою повністю заростають. Незважаючи на лояльність штаму до показників температури, досвідчені мікологи радять підтримувати + 26-29 градусів за Цельсієм. Для зручності підтримки постійної температури можна використовувати спеціальні термічні килимки. Плодоносить при + 24-26.

Ефект Panaeolus Cambodginiensis

Для знайомства рекомендується почати з порції в 0,5 г.. Якщо планується більш тривала і насичена подорож, то можна підвищити дозування до 1,5 г.. Повноцінний шаманський досвід мандри по світу Духа буде доступний після прийому 2-3 грам.

Неймовірно потужний вибух різнокольорових візерунків, що танцюють під неспішну музику Всесвіту, заспокоїть думки і дозволить споглядати внутрішній спокій. Відчуття простору і часу втрачається і не сприймається в тріпі.

Гриби дозволять зануритися в магічний світ і наповнять мандрівника яскравими переживаннями і піднесеними емоціями. Шукачі духовних знань будуть приємно здивовані відкриттям і інформацією, яку отримають в тріпі. Ефекти тривають 5 годин.