Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS01406
Білі і високі плодові тіла, з легким відтінком сірого на капелюшку. Ці гриби досягають 20 см у висоту і ростуть сім'ями-кластерами по 3-6 штук.
Показать все Свернуть

Albino A+

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Albino A+
Вирощування:
любить зернові культури. Добре себе показав на субстратах на основі пшениці і вівса
Ефект:
легка ейфорія, самоаналіз
Активність:
середня
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
417 грн.

Описание Albino A+

Спорові відбитки псилоцибінових грибів Albino А + - ще одтн діамант нашої колекції. Перловий колір плодових тіл, високий зріст і невибагливість у вирощуванні, дозволили йому завоювати серця багатьох етноботаніків планети. Середня психоактивність даного штаму, дасть можливість з легкістю увійти в тріп і зберегти почуття контролю над тим, що відбувається.

Опис зовнішнього вигляду грибів Albino А+

Білі і високі плодові тіла, з легким відтінком сірого на капелюшку. Ці гриби досягають 20 см у висоту і ростуть сім'ями-кластерами по 3-6 штук. Спори мають темно-коричневий колір. Колонізують субстрат досить швидко, але віднести їх до високоврожайних стрейнів все-таки не можна.

Перлинно-бліде забарвлення викликає «отруйні» асоціації, але це тільки на перший погляд. Штам надає виключно «теплий прийом», що нагадує вхід в задзеркаллі.

Походження стрейна Albino А+

Альбіноси виведені шляхом селекції в лабораторних умовах. Володіють унікальним зовнішнім виглядом, реалізованому в повній або частковій відсутності забарвлення. «Albino A +» під впливом світла, виявляють пігменти коричневого кольору, тому не можна з упевненістю віднести їх до «чистих» альбіносів. Штам відноситься до сімейства Strophariaceae, роду Psilocybe Cubensis.

Зустріти в природі такий гібрид не вдасться.

Субстрат для міцелію Albino А+

«Albino A +» вважає за краще зернові культури. Добре себе показав на субстратах на основі пшениці і вівса.

Вихід готового продукту Albino А+

Залежно від створених умов і досвіду гровера, отримують мінімум 180 грам з літра міцелію. Якщо забезпечити належну температуру на період зростання, то гібрид показує результат 200-280 грам.

Вирощування "Albino A +" підійде скоріше для експериментальних цілей, ніж для комерційних. Естети грибного грова, по достоїнству оцінять зовнішній вигляд даної культури.

Температура колонізації і плодоношення Albino А+

Колонізація субстрату відбувається при температурі 25 - 30 за Цельсієм, а плодоношення при 23-25 градусів. Помічено, що підвищення температури всередині теплиці або контейнера до +28 прискорює ріст в два рази, але при цьому провітрювати контейнер доведеться частіше.

Ефект грибів Albino А+

Ефект при вживанні відрізняється від відомих стрейнів на перших стадіях тріпу. М'який вхід, з незвичайним відчуттям «білого шуму» або своєрідного «мерехтіння» повітря. Далі наступають яскраві візуалізації, що затягують у вир структурних, і постійно мінливих шаманських візерунків (мандал). Якщо підтримувати в собі вогник радості і подяки, то гриби проведуть Вас по Вселенської бібліотеці таємниць.

Добре підходить для самоаналізу. Але якщо адепт вже «присвячений» в таємниці світу грибів і повністю довіряє «перловим провідникам», то дозування в 5-6 грам сухого продукту, затягне його в джерело нескінченних візерунків і дозволить доторкнутися до таємниць Всесвіту, уплетеним в тканину Буття.

Тривалість тріпу становить 3-5 годин.

Довідка! Оптимальне дозування становить 3 грама сухого або 30 грам сирих грибних тіл на одну людину.