Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1573
Фемінізоване насіння цього фотоперіодного сорту прославилося своїми приголомшливими властивостями. Тільки уявіть, до закінчення сезону, в вашому розпорядженні будуть по-справжньому гігантські ялинки висотою до трьох метрів!
Показать все Свернуть

2046 feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
більше 12 тижнів
Генетика:
Pure Sativas
Тип:
Sativa
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний і бадьорий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание 2046 feminised Ganja Seeds

2046 feminised - кристально чистий сатівний гібрид, на який було витрачено чимало часу брідерами Ganja Seeds. Але результат перевершив всі очікування, так що вкладені час і кошти окупилися з лишком. Сорт 2046 є ефектним прикладом великих досягнень сучасної генетики в області коноплярства. Ті, хто пройшов хоча б один гров даної культури, не на словах підтвердить це.

Загальні характеристики конопель 2046

Фемінізоване насіння цього фотоперіодного сорту прославилося своїми приголомшливими властивостями. Тільки уявіть, до закінчення сезону, в вашому розпорядженні будуть по-справжньому гігантські ялинки висотою до трьох метрів! Один квадратний метр площі, який ви займете сортом 2046 feminised, принесе вам не менше 400-500 грам добірної ґанджі з вмістом ТГК не менше 25%! Згадайте навскидку хоча б парочку аналогів. Таких просто немає. Додайте сюди виняткову генетику sativa, і це буде справжня бомба.

Вирощування конопель 2046

Хоча фахівці вкрай обережно ставляться до твердження, що даний сорт не для новачків, все відносно. Навіть без застосування техніки SCROG ви можете отримати вражаючі результати. Правда, вони будуть все одно нижче, якщо не тренувати рослини. Серед початківців гроверів тільки найсміливіші наважаться на такий дебют. Якщо ви з їх числа, будьте готові до складнощів і з додаванням чималих зусиль.

Виходячи з фізичних габаритів зрілої рослини, можна зрозуміти, що період дозрівання у 2046 feminised досить тривалий. Терпіти доведеться не менше ста днів, а найчастіше і всі 120. Стимулювати цвітіння необхідно переводом світлового режиму в стандартні 12/12. Приблизно сто днів цвітіння завершуються збором врожаю в перші два тижні листопада. До того моменту ваші красуні наллються смолами, а ТГК буде просто зашкалювати.

Медичне застосування конопель 2046

Як і личить сатіві, гібрид 2046 feminised настійно радять використовувати для подолання панічних і тривожних думок, коли існує схильність до депресії і взагалі, для зняття стресу кращої марихуани годі й шукати.

Аромат і ефект конопель 2046

Запах у конопель 2046 feminised класичний сатівний, з легкими трав'янистими нотками і присутністю в післясмаку квіткових тонів. Дим злегка солодкуватий і не дуже щільний. А ось ефект потужний і бадьорить. Ідеальним часом вживання вважається світлий час доби, бажано не з ранку. Найкраще це зробити в кінці робочого дня.