Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1740
Auto Kali Mist feminised - це сорт легенда. З насіння виростає елегантна, струнка рослина, що досягає 2 м висоти з малою кількістю листя, але має безліч шикарних, пишних суцвіть. Стрейн відноситься до сатівних сортів, з малою часткою індіки.
Показать все Свернуть

Auto Kali Mist feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Kali
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
автоквітучий сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Kali Mist
Тип:
Sativa / Indica / Ruderalis
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
в залежності від посадки
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
ейфорія наповнює енергією, а потім, пройшовши по всьому тілу, залишає слід розслабленості
Склад:
Україна:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Auto Kali Mist feminised Ganja Seeds

Auto Kali Mist feminised - це сорт легенда. З насіння виростає елегантна, струнка рослина, що досягає 2 м висоти з малою кількістю листя, але має безліч шикарних, пишних суцвіть. Стрейн відноситься до сатівних сортів, з малою часткою індіки. Через 10-12 тижнів після висадки можна збирати з 1 м² від 400 до 500 грам шишок з високим рівнем ТГК - 22%.

Auto Kali Mist feminised переможець популярного фестивалю Cannabis Cup, на якому він в 1995 і 2000 роках займав перше місце!

Родовід Kali Mist

Auto Kali Mist feminised є носієм генних ліній канабісу Камбоджі, Таїланду і Колумбії. Велику частку сатіви сорт запозичив з Південно-Східної Азії.

В процесі спроб збільшити показники врожайності, було прийнято рішення підвищити частку афганської індіки, і ця мета незабаром була досягнута. Кількість одержуваного врожаю підвищився, а час цвітіння канабісу при цьому зменшився. Однак співвідношення шишок до листя відчутно впало і гровери, які вже полюбили Kali Mist, почали висловлювати невдоволення, оскільки для них головне не кількість, а якість канабісу.

Автоквітуче фемінізоване насіння канабісу отримало світову популярність і попит завдяки своїм високим показникам схожості і стабільному розвитку рослини протягом усього циклу зростання.

Особливості вирощування конопель Kali Mist

Легкість вирощування Auto Kali Mist feminised приваблює всіх і кожного. Чудово піддається культивації як в аутдорі, так і в боксі. Про таку проблему як цвіль при вирощуванні Kali Mist гровер навіть не згадає, цей сорт чудово протистоїть поразкам такого характеру.

Для отримання максимального врожаю слід дотримуватися кількох рекомендацій по вирощуванню. Забезпечуючи необхідне освітлення лампою ДНаТ потужністю в 600 Вт, при температурному режимі в 25-30 ° C і регулярному поливі канабісу, він у великих кількостях обдарує гровера шишками найвищої якості.

Вирощування конопель Kali Mist вдома

Не дивлячись на те, що оригінальне насіння сорту Аuto Kali Mist feminised показує 100% схожість, їх рекомендується все ж проростити. Для цього горщик об'ємом в 1 літр наповнюється торфом, в центр поміщається насіння канабісу, рясно поливається заздалегідь відстояною, чистою водою і вже через чотири дні перебування при 24-годинному освітленні люмінесцентною лампою спостерігаються сходи.

Наступний етап - це пересадка в просторий горщик для подальшого зростання і розвитку канабісу. Стандартний, бажано магазинний грунт, змішується з перлітом і засипається в ємність об'ємом не менше 11 літрів. Коли рослина пересаджена у відповідний горщик, його поміщають в гроубокс зі світловідбиваючою поверхнею зсередини.

Довідка! У разі якщо в момент пересадки рослина мала злегка викривлене стебло - не варто панікувати, на врожайність це не впливає, а канабіс незабаром випрямиться, коли почне розвиватися і тягнутися до джерела світла.

Циркуляція повітря в боксі відбувається завдяки канальному вентилятору, заздалегідь встановленому всередині. При необхідній продуктивності, його майже не чути. Штам любить тепло і багато світла, тому світловий день для рослини слід встановити 18-годинним, а температуру підтримувати в межах 25-30 градусів за Цельсієм. Через 12 днів після того як насіння проросло, висота канабісу сягатиме 10-17 см з парою бічних гілок. Кущ росте дуже активно, таким чином вже на стадії вегетації рослина виявляє характер сатіва. Листочки канабісу мають пишну, але вузьку форму насичено-зеленого кольору. Через 3 тижні росту конопля досягає 30-35 см заввишки з безліччю бічних гілок.

Через 50 днів бруньки канабісу починають збільшуватися у вазі, а через ще один тиждень бутони стрімко ущільнюються і важчають, при цьому рясно вкриваючись смолою. Центральна кола хвацько витягується вгору, і її ріст в підсумку вже становить 170-180 см, в цей час кущ дарує неймовірний аромат найсолодших фруктів і сандалового дерева.

Вирощування конопель Kali Mist на вулиці

Auto Kali Mist feminised чудово показує себе на відкритому грунті, за умови, що для рослини було підготовлена досить вільна лунка, обсяг якої не менше ніж 11 літрів.

Галявина для висаджування повинна бути добре освітлена сонцем. Рослина виростає досить висока, а точніше до 2 метрів, тому слід подбати про безпеку і висаджувати в тих місцях, де канабіс буде прихований від сторонніх очей.

Смакові якості і ефект конопель Kali Mist

Auto Kali Mist feminised в момент вживання надає м'який, але дуже стрімкий і впевнений ефект. Приємна ейфорія наповнює енергією, а потім, пройшовши по всьому тілу, залишає слід розслабленості.

Автоквітучий фемінізований стрейн застосовують в медичних цілях для зняття больових відчуттів, що привертає до вживання цього сорту канабісу велику кількість жінок. У помірних дозах Kali Mist рекомендується застосовувати при хронічних болях і розсіяному склерозі.