Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0929
Грибниця плодоносить до 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші дві хвилі. Комерційні гровери рідко чекають третього припливу і утилізують субстрат. Початківцям любителям "магічного царства гриба" рекомендується простежити весь цикл.
Показать все Свернуть

Сambodian

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Cambodian
Вирощування:
добре освоює солому, пшеницю, жито, овес, ячмінь, гній і зерно
Ефект:
ейфорія, барвиста візуалізація
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
333 грн.

Описание Сambodian

Споровий відбиток псилоцибінових грибів Cambodian - справжня перлина в нашій колекції. Висока врожайність і неймовірно сильний ефект, який надає грибові, відразу помітили любителі псходелічних подорожей. Щоб виростити камбоджійцев потрібно дотримуватися основних правил стерильності і температурного режиму. Колонізація субстрату в банках дуже швидка, як і саме заростання блоку.

Зовнішній опис Cambodian

За весь період життєвого циклу, капелюшки неодноразово змінюють колір. На початковій стадії розвитку, ковпачки мають насичено-бурий окрас, який поступово світлішає. Грибам-підліткам характерний пісочно-коричневий відтінок і форма капелюшка, що нагадує наперсток. У зрілості парасолька розкривається, утворюючи невелику півсферу янтарно-медового кольору. На поверхні грибного тіла, в більшій мірі на ковпачку, помітні білі вкраплення - залишки слідів первісної вуалі.

Зовнішньою особливістю штаму є його велюма. У більшості випадків, вона дуже швидко від'єднується і зникає, або залишається на ніжці, утворюючи таку собі "спідничку". Дозрівання спори триває довше, ніж у інших представників виду, тому опадання мембрани здійснюється пізніше, а іноді і зовсім не відбувається і вимагає примусового від'єднання. Діаметр капелюшків досягає 5-12 сантиметрів.

Ніжки кольору слонової кістки з часткою позолоти. На гладкоструктурній поверхні стовбурів помітні залишки універсальної мембрани у вигляді невеликих білих точок. Висота варіюється від 3 до 10 сантиметрів, а плодові тіла другої хвилі, можуть виростати до 15 сантиметрів. М'якоть білосніжна, щільна і соковита.

Продуктивність спори дозволить навіть недосвідченому "Шрумеру" про запас наготувати спорові відбитки псилоцибінових  грибів.

Походження стрейна Cambodian

Psilocybe Cubensis Cambodian вперше був знайдений Джоном Алленом в Камбоджі. Податливість і невибагливість культури дозволила виводити на її основі нові гібриди. Одним з таких представників є "Золотий камбоджієць" - хрест Golden Teacher і Cambodian.

Субстрат для міцелію Cambodian

Культура добре освоює солому, пшеницю, жито, овес, ячмінь, гній і зерно. Початківцям етноботанікам рекомендується використовувати овес і пшеницю. Вони найлегше піддаються обробці і містять багато поживних речовин, необхідних для розвитку грибниці.

Вихід готового продукту Cambodian

З одного літра міцелію міколог зніме 280-360 грам сирих плодів з першої хвилі. Розрахувати приблизну врожайність можна за формулою: урожай = 20-25% від ваги субстратного блоку.

Грибниці плодоносять до 5 разів. Найбільш урожайними вважаються перші дві хвилі. Комерційні гровери рідко чекають третього припливу і утилізують субстрат. Початківцям любителям "магічного царства гриба" рекомендується простежити весь цикл.

Температура колонізації і плодоношення Cambodian

Спори псилоцибінових грибів Cambodian активно розвиваються і захоплюють зернову основу протягом 7-16 днів з моменту інокуляції спорової суспензії. Рекомендована постійна температура: + 26-29 градусів за Цельсієм. При більш низьких показниках колонізація сповільнюється, а в деяких випадках припиняється. Підтримувати необхідний діапазон допоможе термо-килимок.

Формування грибниці в субстратном блоці має проходити в наближених до природного середовища умовах. У природі вона розвивається під землею, де темно, волого, але при цьому тепло.

Плодоношення відбувається в приміщенні з розсіяним світлом і постійною температурою повітря + 23-26.

Ефект Cambodian

Псилоцибінові гриби ніжно і трепетно "розкриють" очі мандрівникові і дадуть шанс побачити найтонші механізми Всесвіту. Спрямувавши увагу на хвилюючі мандрівника питання, гриби в дуеті з Космосом допоможуть знайти відповіді і піднесуть їх доступною і зрозумілою мовою. Завдання кожного хто жадає полягає в тому, щоб не намагатися відразу пояснити своєму "розуму" Вселенську відповідь.

Танці чарівних візерунків і шаманських видінь заманять в свій вихор через 30 хвилин після вживання відвару і наповнять тріп яскравими картинами, що поглинають одну за іншу. Ейфорія відкриттів і високодуховного екстазу запам'ятається на все життя.

Для ознайомлювального "походу" рекомендується дотримуватися дозування з 2-2,5 г. сухих грибних тіл. Досвідчені "туристи" можуть відправитися в дорогу з 3-4 г..