Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути

СидБанк Bang Seeds

Bang Seeds - нова зірка на небосхилі ринку селекційних сортів канабісу. Команда досвідчених генетиків протягом 10 років займається виведенням нових сортів канабісу. Вони експериментують з класичними стрейнами, намагаючись зберегти напрацьований генофонд для майбутніх поколінь і зробити якісний посівний матеріал доступним кожному гроверу планети. Тільки недавно вони заявили про себе і широкою ходою увійшли на міжнародну арену. До цього вони пропонували елітне насіння конопель тільки на території Казахстану, але тепер звістка про їх неперевершені гібриди розлетілася далеко за межі країни. Стрейни компанії можна придбати у реселерів України, Росії, Грузії та Іспанії.

Скарбниця Штамів

Лінійка сидбанка - справжня галерея, Лувр, де представлені унікальні шедеври брідерскої майстерності. Для їх виведення задіяні не тільки добре зарекомендовувані стрейни канабісу, а й рідкісні ландрейси, добірні представники знаменитої на весь світ Чуйської долини, про міць яких складали пісні і легенди.

Команда Bang Seeds пропонує всім бажаючим садівникам тільки фемінізоване насіння конопель, а також автоквітучі гібриди. Казахські професіонали своєї справи обіцяли незабаром поповнити лінійку регулярними штамами, що дозволить садівникам отримати власний насіннєвий матеріал і поекспериментувати з виведенням власних новинок. У колекції амбітного колективу присутнє виключно насіння конопель F1 гібридів.

Якість понад усе

Насіннєвий матеріал, перед тим як потрапити на вітрини магазинів, пройшов неодноразове тестування, показав високий рівень схожості, а рослини продемонстрували невибагливість і прекрасні якості. Кожен стрейн володіє вишуканим ароматом, високим імунітетом і гідною врожайністю.

Багатий вибір сортів не залишить байдужим жодного конопляра. Найбільш топовими штамами Bang Seeds сьогодні вважають:

Baikonur feminised - дивовижна культура, здатна обдарувати гровера 600 грамами смолистих суцвіть всього за 7-9 тижнів цвітіння. Шишки виділяють чудовий аромат тропічних фруктів з нотками прянощів, а ефект характеризується приємним медитативним розслабленням.

Auto Beshbarmak feminised - ще одна перлина скарбниці досвідчених брідерів Казахстану. У пахощах пролікованих суцвіть виразно відчувається аромат стиглого манго, а вплив супроводжується сплесками ейфорії, плавно переходячи в приємний релакс.

Auto Adonis feminised - унікальна компактна культура, що досягає у висоту 60 сантиметрів. Карликовий розмір дозволить вирощувати її в невеликому гроурумі, а на вулиці плантацію можна легко замаскувати в густій траві. Концентрація тетрагідроканабінолу досягає 21%, а ефект характеризується приливами бадьорості і ейфорії.

На офіційному сайті компанії можна купити насіння конопель не тільки їх виробництва, а й зустріти "горіхи" кращих брендів США, Канади, Нідерландів та Іспанії. Команда позиціонує себе не тільки як сідбанк, але і як топовий інтернет-магазин. Будучи представниками світових китів канабіс-індустрії засновники змушені тримати "марку" і вони, безсумнівно, справляються з цим завданням. • Ungurtas feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Ungurtas feminised Bang Seeds
  Код: GS06087
  Фемінізовані насіння конопель Ungurtas - відмінний посадковий матеріал для умов відкритого грунту і домашньої оранжереї. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить гроверу заздалегідь розпланувати наявну площу культивації та спрогнозувати врожайність.

  44 грн.

 • Umai feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Umai feminised Bang Seeds
  Код: GS06086
  0
  Елітне насіння конопель Umai feminised - результат кропіткої роботи брідерів сідбанка BangSeeds. Штам був отриманий шляхом схрещування рідкісних стрейнів канабісу індіка. Тривалий процес стабілізації дозволив отримати прекрасний штам, що володіє високим потенціалом врожайності, чудовим зовнішнім виглядом і ефектом.

  44 грн.

  0
 • Turpan feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Turpan feminised Bang Seeds
  Код: GS06085
  0
  Фемінізовані насіння конопель цього стрейну гарантують гроверу схожість тільки жіночих рослин каннабісу. До кінця життєвого циклу майже весь кущ буде покритий щедрим килимом блискучих трихом, що дозволить садівникові виготовити висококласний гашиш.

  44 грн.

  0
 • Talgar feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Talgar feminised Bang Seeds
  Код: GS06084
  0
  Елітне насіння конопель медичної марихуани Talgar feminised рекомендується попередньо замочити на 12-24 години в воді, після чого проростити між вологими ватними дисками і висадити в грунт на глибину не більше 0,5-0,7 см.

  44 грн.

  0
 • Talas feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Talas feminised Bang Seeds
  Код: GS06083
  0
  Фемінізовані насіння конопель медичної марихуани Talas - відмінний вибір для початківця садівника. З "горіхів" гарантовано зійдуть тільки жіночі сходи, що дозволить ботаніку раціонально використовувати наявну площу для культивації, а також спрогнозувати врожай.

  44 грн.

  0
 • Snow Leopard feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Snow Leopard feminised Bang Seeds
  Код: GS06082
  0
  Купити фотоперіодне насіння конопель Білий Леопард feminised можуть досвідчені, і навіть початківці гровери. Рослини невибагливі в процесі свого розвитку. Кущі канабісу продемонструють гідну продуктивність.

  44 грн.

  0
 • Otrar feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Otrar feminised Bang Seeds
  Код: GS06081
  0
  Фемінізовані насіння конопель Otrar - чудовий посадковий матеріал, який був отриманий в результаті схрещування знаменитого на весь світ Skunk з ароматним сортом Jack Herer. Гібрид увібрав всю міць батьківських ліній, а також високий імунітет до цвілі і гнилі.

  44 грн.

  0
 • Kun feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Kun feminised Bang Seeds
  Код: GS06080
  0
  Після того, як насіння конопель цього гібрида покажуть сходи, гроверу потрібно доглядати за кущами всього 10-12 тижнів, а після він зможе насолодитися ароматною і дуже психоактивною травичкою.

  44 грн.

  0
 • Khan-Shatyr feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Khan-Shatyr feminised Bang Seeds
  Код: GS06079
  0
  Якщо початківець садівник ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний сатіво-домінуючий стрейн - ідеальний вибір.

  44 грн.

  0
 • Khan Tengri feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Khan Tengri feminised Bang Seeds
  Код: GS06078
  0
  Фемінізоване насіння конопель 100% дають жіночі сходи, тому ботаніку не доведеться «пильнувати» день і ніч, щоб вчасно ліквідувати «хлопчиків». За структурою кущ нагадує відомий всім коноплярам стрейн АК-47.

  44 грн.

  0
 • Kenepshep feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Kenepshep feminised Bang Seeds
  Код: GS06077
  0
  Насіння конопель Kenepshep feminised - прекрасний посадковий матеріал, що володіє високим відсотком схожості (98%). Досвідчені садівники рекомендують попередньо замочити "горіхи" в воді і проростити їх між двома вологими ватними дисками.

  44 грн.

  0
 • Karatal feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Karatal feminised Bang Seeds
  Код: GS06076
  0
  Фемінізовані насіння конопель Karatal були отримані брідерами сідбанка BangSeeds шляхом схрещування сатіви і індіки. Потужний ефект, невибагливість і прекрасні смакоароматичні якості дозволили цьому сорту за короткий проміжок часу завоювати серця тисяч гроверів по всій планеті.

  44 грн.

  0
 • Karasora feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Karasora feminised Bang Seeds
  Код: GS06075
  0
  Перед висадкою в грунт насіння конопель замочують на 12-24 години в воді і пророщують між вологими ватними дисками. Рекомендоване освітлення - від 400 ват Днат. У маленьких гроубоксах можна використовувати лампи ЛЕД і ЕСЛ від 150 ват.

  44 грн.

  0
 • Karakum feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Karakum feminised Bang Seeds
  Код: GS06074
  0
  Якщо початківець садівник хоче відразу виростити багато ароматних бутонів і не знає, яке насіння конопель замовити, то даний стрейн - ідеальний варіант. Невибагливі сходи не зажадають до себе зайвої уваги і турботи.

  44 грн.

  0
 • Jasybay feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Jasybay feminised Bang Seeds
  Код: GS06073
  0
  Насіння коноплі мають високий відсоток схожості (99%) за умови попереднього замочування і пророщування між вологими серветками. Висаджують проклюнуті "горіхи" на глибину не більше 0,5-0,7 см у великі горщики від 7 літрів.

  44 грн.

  0
 • Irtysh feminised Bang Seeds
  ТГК:
  середнє
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Irtysh feminised Bang Seeds
  Код: GS06072
  0
  Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Irtysh - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий на основі знаменитої індічної генетики Hindu Kush. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.

  44 грн.

  0
 • Irbis feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Irbis feminised Bang Seeds
  Код: GS06071
  0
  Фемінізовані насіння конопель Irbis були отримані брідерами BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Jock Horror і Чорної Доміно. Одержаний стрейн увібрав в себе виняткові характеристики своїх батьків.

  44 грн.

  0
 • Erlik feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Erlik feminised Bang Seeds
  Код: GS06070
  0
  Елітне насіння конопель Erlik feminised були отримані в результаті схрещування ароматного Lemon Skunk c Super Silver Haze. Результатом хреста став чудовий гібрид, що володіє чудовими зовнішніми даними і високим психоактивних впливом.

  44 грн.

  0
 • Chuy Valley feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  7 - 9 тижнів
  Chuy Valley feminised Bang Seeds
  Код: GS06069
  0
  З культивації цього штаму впорається навіть недосвідчений гровер, вперше взявши у руки насіння конопель. Сорт піддається всім відомим технікам культивації, спрямованим на збільшення врожайності, не боїться переливів і з радістю сприйме будь-яке запропоноване добриво.

  44 грн.

  0
 • Chuck Chuck feminised Bang Seeds
  ТГК:
  високе
  Період:
  10 - 12 тижнів
  Chuck Chuck feminised Bang Seeds
  Код: GS06068
  0
  Елітне насіння конопель фотоперіодного сорту Чак Чак feminised - результат схрещування легендарного чемпіона всіх відомих конкурсів присвячених канабіс культурі White Widow з Чорної Вдовою.

  44 грн.

  0